Ceny i smaki


TORTY WESELNE - cena za porcję od 17zł. Porcja to ok. 100 gram ciasta. Cena jest ustalana indywidualnie po ustaleniu wzoru tortu, dodatków, dekoracji, stopnia trudności wykonania.

Smaki ciast:
Przełożenia:
Dodatki: Darmowy dowóz tortów weselnych na salę na terenie Skierniewic i w pomieniu do 15km.

TORTY OKAZJONALNE - cena za kg - od 125zł. Torty 3d (przestrzenne) ważą minimum 3kg. Torty o prostych formach (okrągłe, serce itd) mogą ważyć minimalnie 1,6kg. W cenę ciasta wliczona jest jedna figurka i dekoracje, każda kolejna figurka to koszt od 60zł (w zależności od stopnia trudności).
Torty śmietanowe (bez masy cukrowej) to koszt od 95zł za kg.

WEDDING FAVOURS - ciastka kruche zdobione masą cukrową, pakowane indywidualnie - cena za sztukę od 15zł, zależnie od wielkości i dekoracji.

BABECZKI - tradycyjne babeczki z nadzieniem oraz bitą śmietaną i dodatkami kosztują 7zł za szt. Minimalne zamówienie - 12szt.

Babeczki zdobione masą cukrową, z dekoracja wykonaną z lukru królewskiego lub masy cukrowej, nadziewane w środku. Cena od 15zł/szt., zależnie od dekoracji. Minimalne zamówienie - 6szt.

Wszelkich zmian wielkości, smaków, wzoru lub dekoracji tortu, możemy dokonać najpóźniej tydzień przed planowaną datą odbioru.